Kalendarz zajęć (Zdrofit Pruszków – CH Nowa Stacja)

Baner_Zdrofit_Varso

Wyczyść filtry »
« Styczeń »
« 27-01 do 02-02-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:30
55 min

MOBILITY

Maciej W.

   
55 min

MOBILITY

Maciej W.

     
08:00
55 min

TBC

Asia Sz.

55 min

POWER BAR

Emilia D.

55 min

BRZUCH+STRETCH

Asia Sz.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Maciej R.

55 min

SHAPE

Agata Sz.

   
08:30
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Maciej W.

   
55 min

CROSS TRAINING INTRO

Maciej W.

   
55 min

ROWERY

Iwona B.

09:00
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Asia Sz.

55 min

TBC

Emilia D.

55 min

PUPOMANIA

Asia Sz.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Maciej R.

55 min

POWER JOGA

Agata Sz.

   
09:30          
55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Piotr K.

55 min

ROWERY

Iwona B.

10:00
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Asia Sz.

     
55 min

DLA MAM

Agata Sz.

   
10:30          
55 min

INTERWAŁ

Piotr K.

55 min

CROSS TRAINING

Robert M.

 
55 min

ROWERY

Iwona B.

11:00  
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Maciej W.

   
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Agata Sz.

   
11:30          
55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Piotr K.

 
12:00  
55 min

DLA MAM

Maciej W.

         
12:30          
55 min

POWER JOGA

Agata Sz.

 
17:00
55 min

CROSS TRAINING

Robert M.

     
25 min

30' BRZUCH

Emilia D.

 
55 min

TBC

Asia M.

17:30
55 min

FIT BALL

Kasia G.

55 min

TBC+STEP

Dorota Ś.

55 min

PILATES

Joanna S.

55 min

TBC+STEP

Dorota Ś.

55 min

TBC

Emilia D.

   
18:00
55 min

KETTLEBELL

Robert M.

55 min

CROSS TRAINING

Grzegorz S.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Asia M.

55 min

KETTLEBELL

Robert M.

 
55 min

ROWERY

Iwona B.

25 min

30' BRZUCH

Asia M.

         
55 min

STRONG BY ZUMBA

Anna B.

18:15
55 min

ROWERY

Beata Sz.

   
55 min

ROWERY

Kuba S.

55 min

ROWERY

Iwona B.

   
18:30
55 min

TBC

Kasia G.

55 min

POŚLADKI+BRZUCH

Dorota Ś.

55 min

JOGA

Joanna S.

55 min

POWER BAR

Dorota Ś.

55 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Emilia D.

 
55 min

CROSS TRAINING

Asia M.

19:00
55 min

CROSS TRAINING

Asia M.

55 min

TRENING FUNKCJONALNY

Grzegorz S.

55 min

CROSS TRAINING

Asia M.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Grzegorz S.

55 min

BOKS

Asia M.

55 min

ROWERY

Iwona B.

55 min

ZUMBA

Anna B.

19:15
55 min

ROWERY

Beata Sz.

55 min

ROWERY

Kacper M.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY

Kuba S.

55 min

ROWERY

Kuba S.

55 min

ROWERY

Iwona B.

   
19:30
55 min

ZUMBA

Ania D.

55 min

POWER BAR

Dorota Ś.

55 min

ZUMBA

Ania D.

55 min

FAT BURNING

Dorota Ś.

55 min

POWER BAR

Emilia D.

 
55 min

CROSS TRAINING

Asia M.

20:00
25 min

30' BRZUCH

Asia M.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Grzegorz S.

55 min

TABATA TRAINING

Maciej W.

55 min

CROSS TRAINING

Grzegorz S.

55 min

CROSS TRAINING INTRO

Asia M.

   
20:15
55 min

ROWERY

Beata Sz.

55 min

ROWERY

Kacper M.

ZASTĘPSTWO

55 min

ROWERY

Kuba S.

55 min

ROWERY

Kuba S.

55 min

ROWERY

Iwona B.

   
20:30
55 min

POWER BAR

Asia M.

55 min

PILATES

Piotr K.

55 min

TBC

Asia M.

55 min

Kasia G.

55 min

PILATES

Natallia P.

ZASTĘPSTWO

   
21:00  
55 min

CROSS TRAINING

Grzegorz S.

55 min

MOBILITY

Maciej W.

55 min

TABATA TRAINING

Grzegorz S.

55 min

CROSS TRAINING

Asia M.

   
21:30
55 min

AEROBOKS

Asia M.

55 min

STRETCHING

Piotr K.

55 min

POWER BAR

Asia M.

55 min

STRETCHING

Kasia G.

55 min

JOGA

Natallia P.

ZASTĘPSTWO

   
← →